Projekty

„MOTOCOPTER” – for sale, zu verkaufen,


„RAVEN” – for sale, zu verkaufen,


„Dirty Dancing” – for sale, zu verkaufen,


„Foty Motocoptera z Essen”

Zdjęcia Projektu z Mistrzostw Świata w Essen > więcej zdjęć po sesji zdjęciowej i po otrzymaniu płyty ze zdjęciami z sesji z imprezy.


„Yamati”

Równolegle do projektu TP/SC-005, realizuję projekt, bardzo ciekawy moim zdaniem, o wiele mówiącym imieniu – YAMATI. Przybliżony czas zakończenia projektu maj-czerwiec.


“Motocopter”

Tak brzmi nazwa nowego projektu, który przygotowuję na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata Konstruktorów Motocykli w ESSEN w Niemczech. Prace już bardzo zaawansowane.


“Black Coffee”

Więcej zdjęć będę wrzucał sukcesywnie.“Cafe Projekt już zakończony”

3 lipiec. Do zakończenia pozostało już tylko poskładanie klocków. Już polakierowany, pozostało dopracowanie szczegółów i jazda próbna już za parę dni. Jest super, bardzo się cieszę. Mam nadzieje, że nie będzie takich problemów jak z poprzednim projektem. I bynajmniej nie mam na myśli samego projektu. Oby nie…


“Cafe Projekt”

Projekt jest już w fazie końcowej realizacji. Graty już poszły do lakierowania. Jeszcze trochę pracy przy detalach i projekt będzie cieszył właściciela i miłośników motoryzacji. Efekt końcowy będzie zamierzony i oczekiwany. Praca z tą materią jest bardzo miła, sprawiająca bardzo dużo radości. Bardzo ciekawy i interesujący, już dawno temu miałem ochotę popracować nad tym typem motocykla. Super!!!


“No Name”

Pierwsze zdjęcia w wiosennym słońcu już jutro i to nie Prima Aprilis! 1 Kwietnia 2011


“Kolejny projekt”

Następny projekt na tapecie. Prace już rozpoczęte. Bazą wyjściową jest ponownie V-rod.  Jednakże zmiany będą dalej posunięte. To mnie cieszy.


“No Name skończony”

17 marzec. Przebudowa V-roda zakończona. Jak tylko pogoda umożliwi zrobienie sesji zdjęciowej umieszczę ją na stronie. Mam nadzieję, że to już nastąp i ciągu najbliższych dni. Jestem bardzo zadowolony z efektu prac, właściciel również


“Raven”

Kruk rozebrany na części pierwsze i rozpoczął się proces modyfikacji i uzyskania zamierzonego efektu na jaki nie było czasu z powodu nawału pracy. Po długich konsultacjach z Mistrzem ustaliliśmy motyw lakierowania jaki ma być na Kruku i to już tylko kwestia paru dni i zostanie On ubrany w nowe „piórka”. Efekt ma być …. No właśnie ….CDN…


“No Name”

Prace nad projektem prawie zakończone. Graty już u Mistrza lakiernika. Myślę, że to kwestia miesiąca i będzie gotowy.


“No Name”

Tym razem na stole V rod night rod. Prace na wizerunkiem dość zaawansowane. Jeszcze sporo do finału ale w sezonie powinien opuścić warsztat i cieszyć właściciela i nie tylko. Zdjęcia z przebiegu prac wkrótce.


“Prace zakończone….tymczasowo…”

Prace nad „Krukiem” już zakończone, choć projekt jeszcze będzie poddany modyfikacjom. Zdjęcia projektu przed wyjazdem na Mistrzostwa i z sesji w Mainz.

Charakterystyka techniczna motocykla:

Silnik – Buell XB 12 1200
Rama – Steel Creations
Wahacz – Steel Creations
Osprzęt – Steel Creations
Zawieszenie przód – zmodyfikowane upside down
Amortyzatory przód – Kayaba, tył – Steel Creations
Zbiorniki paliwa – Steel Creations
Błotnik – brak
Wydechy – Steel Creations
Siedzenie – Steel Creations
Kierownica – Steel Creations
Oświetlenie przód/tył – Steel Creations
Koła – Steel Creations,przód 18”/130,tył 18”/300
Malowanie – Steel Creations
Instalacja – Zbigniew Odrzywolski
Wykonanie, projekt, realizacja – Steel Creations


“Tak blisko…”

Prace nad „Krukiem” już bardzo zaawansowane i w zasadzie motocykl jest już bliski ukończenia. W trakcie przeprowadziłem spore zmiany ale jestem z nich baaaaardzo zadowolony i niezwykle kontent. Projekt przerósł moje oczekiwania i zakładany, prognozowany efekt, Miał być prosty i nieskomplikowany ale jak na dzień dzisiejszy nie jest i już taki nie będzie. Cóż, już wiem, że nie potrafię budować nie emocjonalnie. Ale cel główny jest osiągnięty-jest surowy, agresywny a na pewno inny niż Ćma. Bardzo inny. Jestem zajebiście zadowolony a jak zrobię wszystko tak jak planuje, to efekt, jak dla mnie, będzie magiczny. Uwielbiam eksperymenty. „On” ma nie-Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków”. A jakiej będzie maści? Hmm… jedynej i słusznej…… Kruk?… to zbyt proste… Jeszcze chwila.


“Prace nad Raven”

Prace nad projektem przebiegają zgodnie z planem czyli baz planu. Rama już na ukończeniu, wahacz i zbiornik oleju zrobiony. Do zrobienia zbiornik paliwa, koła i sterowanie. Coraz bardzie podoba mi się ten projekt. Wprawdzie jeszcze masę pracy przy wykończeniu ale to sama przyjemność. Jest szansa na stan surowy jeszcze w tym roku. Mniam…


“Raven”

Miał być „13” a będzie „Raven”. Czemu tak? To nie istotne… My to wiemy…. Serce-Buell XB 12


“Golden Moth”

Sesja zdjęciowa z Mistrzostw Europy konstruktorów motocykli w Mainz 2009.

Zdjęcia Frank Sander Thunder Media Service

 

Charakterystyka techniczna motocykla:

Silnik – Honda GL 1000
Rama – zmodyfikowana Steel Creations/Honda GL 1000
Wahacz – Steel Creations
Osprzet – Steel Creations
Zawieszenie przód – Steel Creations
Amortyzatory przód – HD, tyl – Kayaba
Zbiorniki paliwa – Steel Creations
Blotnik – Steel Creations
Wydechy – Steel Creations
Siedzenie – Steel Creations
Kierownica – Steel Creations
Oswietlenie przód/tyl – Steel Creations
Kola – Kawasaki,przód 17”/120,tyl 17”/200
Malowanie – Jan Malek/Steel Creations/Spawlink
Instalacja – Z.Odrzywolski
Wykonanie, projekt, realizacja – Steel Creations