Media

Raven w „Chrom i Płomienie”

W tym dwumiesięczniku ukazał się artykuł o projekcie Raven. Czasopismo w sprzedaży już od 23 sierpnia. Zapraszam do lektury.

Pozdrawiam
Tomasz Pawlos


Kolejne zaproszenie do Sturgis

Otrzymałem zaproszenie do Sturgis na sierpniowe Mistrzostwa Świata konstruktorow motocykli 2010 z projektem „Raven”. I tym razem nie skorzystałem z niego. Kiedyś tam polecę ale jeszcze nie tym razem. Przyjdzie na to czas. To pewne.

Pozdrawiam
Tomasz Pawlos


„Ćma” zaproszona na Mistrzostwa Świata 2009

„Złota Ćma” została doceniona i dostała zaproszenie na Mistrzostwa Świata Konstruktorów Motocykli w Sturgis w Stanach Zjednoczonych.

Pozdrawiam
Tomasz Pawlos


„Golden Moth” w „Operacja Tuning”

W niedziele 7 czerwca, został wyemitowany odcinek programu „Operacja Tuning” w którym została przedstawiona „Złota Ćma” oraz wywiad ze mną. Super ekipa ,super prowadzący TeDe. Pozdrowienia dla wszystkich. Ogólnie rzecz biorąc, to była rewelacyjna zabawa i nowe doświadczenia. Zapraszam do obejrzenia powtórek, które są emitowane przez cały tydzień.

Zapraszam
Tomasz Pawlos


Steel Creations w TVN Turbo

15 maj 2009. Godzina około 12 z minutami. Telefon dzwoni

…Słucham…

…Witam serdecznie, Michał Nędziak Telewizja TVN Turbo, jesteśmy zainteresowani realizacją nagrania z udziałem pańskiego motocykla, czy jest pan zainteresowany naszą propozycją?

…Oczywiście że…

Hmmm… jak myslicie?… Mikołajki, wtorek 19 maj. Będę tam.

Pozdrawiam
Tomasz Pawlos


Steel Creations w „Świecie Motocykli”

W majowym numerze miesiecznika „Świat motocykli” ukazał sie artykuł autorstwa redaktora Lecha Wangina. Przedstawił on projekt „Golden Moth” oraz inne aspekty dotyczące mojej firmy i nie tylko.Zyczę miłej lektury.

Zapraszam
Tomasz Pawlos


„Złota Ćma” leci na Mistrzostwa Europy

Projekt “Golden Moth” zgłosiłem do 2009 European Championship of Custombike Building w Mainz. Jest to eliminacja do Mistrzostw Świata odbywających się w USA. I został zakwalifikowany do konkursu. Czas na zweryfikowanie umiejętności przekładania wizji na stal przed szeroką i wymagającą publicznością. Konkurs odbędzie się 28-29 marzec w Mainz w Niemczech. Czas na makijaż i ostatnie poprawki. Czekam na dokumenty od organizatora i w drogę.

Zapraszam
Tomasz Pawlos


„Per aspera ad astra” – czyli jak powstała „Złota Ćma”

To tytuł wywiadu jaki jest zamieszczony na stronie www.caferacer.com.pl. Tą bardzo intymną i czasem wulgarną rozmowę przeprowadził ze mną twórca i pomysłodawca i moderator strony poświęconej Cafe Racer’om -Wojtek Kopczyński. Jak twierdzi Wojtek wywiad jest interesujący i wart przeczytania. A to, że nie do końca o motocyklach nie ma najmniejszego znaczenia. Bo motocykle to tylko stal, plastik i trochę gumy. No chyba, że będzie on naszym…

Zapraszam
Tomasz Pawlos


Wywiad w magazynie „Złote Skrzydło”

W styczniowym wydaniu oficjalnego magazynie klubu Gold Wing Polska „Złote Skrzydło” będzie zamieszczony szeroki wywiad jaki przeprowadził ze mną redaktor w/w magazynu Paweł Lachowicz. W szerokim artykule wykorzystano autorskie zdjęcia redaktora magazynu „Custom” Lecha Wangina. ”Złote Skrzydło” do nabycia u Pawła Lachowicza. Więcej informacji na oficjalnej stronie klubu Gold Wing Polska, www.gwc.pl zapraszam do lektury.

Zapraszam
Tomasz Pawlos

gold_wing


Artykuł w styczniowym magazynie „Custom”

W styczniu w Magazynie „CUSTOM”, ukaże się artykuł o projekcie ”Golden Moth”, o mnie i mojej firmie. W październiku zawitał w skromne progi Steel Creations, Lech Wangin-redaktor naczelny i fotograf Magazynu „CUSTOM”w jednej osobie. Po wymianie własnych spostrzeżeń na temat jakości dróg krajowych, pogody i wymianie zdań na temat nowego, świeżutkiego numeru „Custom’a”,który to trafił w moje ręce jako upominek ze strony Lecha,przeskoczyliśmy na „Ty”, po czym udaliśmy się na oględziny mojej Złotej Ćmy. A jakie były wnioski z oględzin i wywiad o szerokim spektrum zainteresowań z dziedziny customizingu i nie tylko, możecie przekonać się w styczniowym numerze magazynu.

Zapraszam
Tomasz Pawlos

custom


Koniec i Początek

21 marzec 2009 roku. Ta data jest i będzie bardzo ważna w moim życiu. Tego dnia zakończył się pewien jego etap. Projekt ”Złota Ćma” został ukończony, wypiłem pierwsze piwo od 7 lat. Lecz jest jeszcze inne wydarzenie, które miało miejsce tego dnia. Jednak to nie jest namacalne i materialne i nie związane z moją pasją, choć pasją można to w pewnym sensie nazwać. To rozegrało się na poziomie emocji i czegoś co trudno mi nazwać. Jest parę słów, którymi mógłbym to określić, lecz obecnie już nie oddałyby tego co mam na myśli. To już jest nieistotne, to historia. Jak napisał Henry James w jednej ze swoich książek, „…Żyj pełnią życia ;inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne czym się zajmujesz, jeśli tylko życie masz w swoich rekach. Bo jeżeli nie miałeś życia to co miałeś?{…} to co się straci jest stracone, nie zapominaj o tym.{…}Właściwa chwila to każda chwila, która człowiek będzie miał szczęście przeżyć…więc żyj!…” Nadchodzi nowy etap mojego życia, czas wytężonej pracy nad rozwojem firmy, by to co założyłem sobie jakiś czas temu zmaterializowało się i by sen ziścił się. Czas na rozpoczęcie projektów, których pomysły zrodziły się w moim chorym umyśle. Czy dam rade? Ja to już wiem. Nie chce wpisać się w słowa piosenki zespołu Coma „…jałowe życie, jałowa śmierć…” A co ze sferą emocjonalną i duchową? O Nią zadbam wyjątkowo dobrze, bez kompleksów i z dużą dozą wysublimowanego jak również czystego szaleństwa. Za parę dni wyprawa na Mistrzostwa Europy do Mainz. To nagroda za dwa lata ciężkiej pracy, pełnej bólu, cierpienia i łez, przeplatanych chwilami radości. Zegar tyka. A więc zdrowia Panie
i Panowie!

Zapraszam
Tomasz Pawlos